Zamknij

Koniec spisu rolnego coraz bliżej

20:06, 23.11.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Rolnikom zostało już niewiele czasu na wypełnienie obowiązku spisowego. Warto więc skorzystać z metody, która pozwala to zrobić możliwie szybko, bezpiecznie i wygodnie. 

Gospodarstwo rolne można spisać na różne sposoby – przez internet, telefon lub podczas wywiadu bezpośredniego. Jednak biorąc pod uwagę kryterium czasu najkorzystniej prezentuje się samospis internetowy. Można z niego korzystać bez konieczności dzwonienia na infolinię i umawiania terminu rozmowy bezpośredniej czy telefonicznej. Czas jest ważny, bo wielkimi krokami zbliża się koniec spisu (trwa do 30 listopada), a dodatkowo otaczająca nas rzeczywistość, związana z pandemią koronawirusa, staje się z każdym dniem trudniejsza.

[[reklama1]]

Internetowy formularz spisowy jest dostępny na stronie Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Wystarczy zalogować się w aplikacji spisowej korzystając z danych zawartych w liście prezesa GUS i wprowadzić wymagane informacje o gospodarstwie rolnym.

Warto też pamiętać, że wybierając samospis internetowy możemy wziąć udział w loterii spisowej, a nasza gmina ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody między innymi dla swoich szkół i przedszkoli. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Loterii Powszechnego Spisu Rolnego 2020 (link otwiera się w nowym oknie) oraz na stronie Konkursu dla Gminnych Biur Spisowych

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%