Zamknij
REKLAMA

PUP zachęca do wypełnienia ankiety w sprawie dofinansowania szkoleń

15:48, 18.01.2022 | W.K.
Skomentuj
REKLAMA

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni zaprasza pracodawców z siedzibą lub miejscem prowadzenia działalności gospodarczej na terenie powiatu wrzesińskiego do zgłaszania wstępnego zapotrzebowania na środki rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

Rada Rynku Pracy określiła priorytety wydawania środków z KFS na ten rok i jest to wsparcie kształcenia ustawicznego:

  1. osób po 45. roku życia,
  2. osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności,
  3. skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców.

Chętni pracodawcy z powiatu wrzesińskiego są proszeni o wypełnienie ankiety w sprawie dofinansowań szkoleń do 25 stycznia 2022 roku. Ankietę można wypełnić w formie papierowej i dostarczyć ją do PUP-u lub uzupełnić wersję elektroniczną TUTAJ. Link do formularza oraz plik Word do uzupełnienia i wydrukowania znajdziemy również na wrzesnia.praca.gov.pl

UWAGA: ankieta ma charakter badawczy i na jej podstawie wrzesiński PUP będzie występował o środki z rezerwy KFS dla powiatu wrzesińskiego. Ankieta nie jest wnioskiem o dofinansowanie. Nabór wniosków zostanie ogłoszony przez Powiatowy Urząd Pracy dopiero po otrzymaniu przezeń środków.

Więcej informacji może udzielić Mirosława Grabowska, specjalistka ds. rozwoju zawodowego w PUP-ie we Wrześni, tel. 616403547.

(W.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

LEŃLEŃ

2 1

Totalna bzdura PUP powinni pozamykać to są wyrzucone pieniądze w błoto, brak ludzi do pracy już jest połowa Ukrainy zatrudniona a oni organizują szkolenia na prowadzenie działalności ?? 16:26, 21.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%