Zamknij

PROSTE ROZWIĄZANIA NA CO DZIEŃ

11:55, 13.05.2021 | D.I
Skomentuj
REKLAMA

Czy wiesz, że światłowód jest najlepszym sposobem na dostarczenie szybkiego i stabilnego Internetu do Twojego domu? Niezawodny w pracy, służbowych i towarzyskich spotkaniach online czy nauce zdalnej, pozwala dzieciom na udział w lekcjach z włączoną kamerką. Szybki, stabilny i bezpieczny Internet światłowodowy to dużo lepsze rozwiązanie niż np. Internet radiowy, którego jakość jest słaba, a połączenie zrywane jest przez deszcz czy wiatr.

TY JESTEŚ SZEFEM W INEA

Już 4 rok z rzędu Internet od INEA jest najszybszy w Polsce, co potwierdza ogólnopolski ranking dostawców najszybszego Internetu w Polsce Speedtest.pl. Jakie inne możliwości daje Internet światłowodowy od INEA? Internet od INEA jest symetryczny. Oznacza to równą prędkość pobierania i wysyłania. Pliki, zdjęcia czy dowolne załączniki trafią do odbiorcy w kilka sekund. Przeglądanie stron w Internecie i granie online nigdy nie były tak płynne. Szybki i bezpieczny Internet ułatwi załatwienie wielu spraw i uprzyjemni nawet zwykłe oglądanie telewizji.

Prawdziwym hitem, poza najszybszym w Polsce Internetem, jest telewizja HIWAYw jakości 4K. To mały dekoder, który wystarczy podłączyć do prądu i telewizora. Telewizja działa dzięki Internetowi, nawet przez Wi-Fi. Poza tym HIWAY oferuje:

funkcję cofania, włączania od początku, przewijania, zatrzymywania i oglądania programów nawet sprzed 7 dni;

wybór paczek tematycznych ulubionych kanałów, które można włączać i wyłączać w trakcie umowy. Decyduj, co oglądasz i za co płacisz.

Jesteś dla nas kimś naprawdę ważnym i chcemy, żeby usługi INEA były naprawdę Twoje. To Ty jesteś szefem w INEA, dlatego możesz dowolnie dopasować ofertę i umowę do swoich oczekiwań.

W INEA PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ

Deklarujemy brak gwiazdek w ofercie, chociaż najpopularniejsza zainspirowała nas do działania.W INEA promocje łączą się i można skorzystać z kilku bonusów jednocześnie. Telefonia komórkowa bez ograniczeń z 20 GB Internetu za 24,90 zł i 3 miesiącami za 0 zł w promocji. Do Internetu dodajemy:

3 miesiące HBO GO za darmo, a do telewizji 3 miesiące multiroom bez opłat, żeby każdyoglądał, to co lubi. Decyzja należy do Ciebie, szefie!

Aby dołączyć do świata INEA, odwiedź najbliższy salon:

Września, ul. Mickiewicza 2

lub wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób kontaktu:

(D.I)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%