Zamknij

Podsumowanie wielkiej zbiórki na Margerittę i Pałac na Opieszynie

12:45, 07.05.2021 | D.I
REKLAMA

Właściciele i zespół Restauracji Margeritta oraz Pałacu na Opieszynie podsumowali publiczną zbiórkę, która miała na celu m.in. pomoc w utrzymaniu miejsc pracy.

Przypomnijmy, że zbiórka na portalu Zrzutka.pl została założona po tragicznej śmierci współwłaściciela obu obiektów, Jarosława Gasika.

– Zbiórka jest podyktowana chęcią pomocy jego żonie i rodzinie, która pozwoliłaby na odzyskanie płynności finansowej i kontynuowanie jego dzieła – czytamy na stronie akcji.

Ostatecznie ponad 630 wpłacających przekazało 147 tys. zł. W ostatnich dniach adresaci zbiórki podziękowali za wsparcie i wyjaśnili, na co pieniądze zostały przeznaczone.

– Dzięki zebranym wpłatom udało nam się w ostatniej chwili zapłacić odłączone media (prąd i gaz) przed styczniowym nadciągającym mrozem i co za tym idzie uratować obiekt przed spękaniem rur czy wdarciem się wilgoci – czytamy w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym m.in. w mediach społecznościowych.

– Środki ze zrzutki pomogły również w utrzymaniu w większości miejsc pracy w Restauracji Margeritta, zapłaceniu rat leasingowych za sprzęt oraz rat kredytowych.Cała ta operacja pozwoliła nam na przetrwanie firmy do dnia dzisiejszego, dnia w którym pojawiło się dla nas światełko nadziei. Płynące informacje ze strony rządu o luzowaniu obostrzeń są dla nas niesamowicie pozytywne i dają nam jeszcze większego kopa do działania. Mamy nadzieję że już w niedługim czasie będziemy mogli Państwa gościć w naszych progach, częstować naszymi pysznymi daniami i zarażać pozytywną energią.

– Z całego serca jeszcze raz BARDZO, BARDZO mocno Państwu dziękujemy. Z tego miejsca ogromne podziękowania należą się również dla wszystkich Pracowników Restauracji Margeritta oraz Pałacu na Opieszynie, którzy to właśnie w tym najgorszym okresie zostali z nami i walczyli, pomimo tego iż wiemy ile kosztowało ich to wyrzeczeń i trudności. Zawsze wiedzieliśmy, że firmę tworzą ludzie, ale po tym wszystkim co się wydarzyło, utwierdziliśmy się w tym, że mamy same wspaniałe osoby wokół nas – piszą właściciele.

(D.I)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%