Zamknij

Najpiękniejsze wianki na Pierwszą Komunię Św. Wybierz idealny!

12:17, 21.04.2021 | J.G
Skomentuj
REKLAMA

Kwiaciarnia Zielona Fabryka z Gniezna zaprasza na przymiarkę wianków komunijnych i niepowtarzalną sesję zdjęciową.

Wydarzenie adresowane do dziewczynek przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodzin odbędzie się 25 kwietnia w Zielonej Fabryce przy ul. Wrzesińskiej 44 w Gnieźnie.

Od 10.00 do 14.00 wszystkie uczestniczki będą mogły przymierzyć wianki przygotowane przez profesjonalne florystyki.

Każda z dziewczynek będzie miała możliwość wzięcia udziału w sesji zdjęciowej. Małe modelki na pamiątkę otrzymają magiczne zdjęcie wykonane przez Dorotę Domańską.

Będzie to druga w tym roku edycja przymiarki wianków w Zielonej Fabryce. Pierwsza cieszyła się bardzo zainteresowaniem i został entuzjastycznie przyjęta przez uczestniczki. Z uwagi na wiele pytań klientów gnieźnieńska kwiaciarnia postanowiła powtórzyć wydarzenie.

Wianki z żywych kwiatów to niezwykle urokliwy element stroju pierwszokomunijnego.

- Najpiękniej prezentują się wianki wyplecione z naturalnych roślin – delikatne lub w stylu boho. Tradycyjnie wykorzystywane są mirt i białe kwiaty. Florystki z Zielonej Fabryki przykładają bardzo dużą wagę do starannego wykonania tej misternej ozdoby kwiatowej. Wianki komunijne wyplatamy z merty, gipsówki, drobnych kwiatków hiacynta, kalanchoe, chryzantem i innych. Najczęściej wianki komunijne utrzymane są w bieli, ale pojawiają się w nich także elementy różu, fioletu, błękitu czy żółci – mówi Małgorzata Pełczyńska, właścicielka Zielonej Fabryki.

Gnieźnieńska kwiaciarnia wykonuje wianki komunijne pod indywidualne życzenie. Ich cena jest zróżnicowana i zależy od rodzaju i ilości kwiatów.

Podczas przymiarki dziewczynki mogą przekonać się, w którym wianku jest im najbardziej do twarzy i wybrać najpiękniejszy.


 

(J.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

NieźleNieźle

2 2

Już w tym wieku zdjęcia obrabiane w Photoshopie :( na tym zdjęciu dziewczynki z czerwonym paskiem tragicznie zrobione oczy, wyglądają jak wklejone. To święty sakrament i trochę to próżnością zalatuje... 14:23, 21.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JacekkJacekk

0 0

Dobrze, że karocy nie ma. 06:49, 22.04.2021


0%