Na obwodnicy Środy Wielkopolskiej samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na miejscu zginęły dwie osoby podróżujące pierwszym pojazdem.
Do zdarzenia doszło w czwartek 29 września około godziny 0.50.
– Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Lupo na 315 kilometrze DK 11, jadąc z kierunku Poznania, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, wprost przed nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy marki scania. Śmierć na miejscu ponieśli dwaj mężczyźni podróżujący samochodem osobowym oraz jadący w samochodzie pies. Kierowca ciągnika siodłowego nie odniósł obrażeń – poinformowała „Głos Powiatu Średzkiego” Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.
Mężczyźni, którzy zginęli to mieszkańcy powiatu średzkiego. Z naszych informacji wynika, że jeden był mieszkańcem Winnej Góry, drugi Środy Wielkopolskiej.
Fot. Głos Powiatu Średzkiego
7 6
Co to jest VW LUP??? Wiem że naczelny zna Punto itp i itd..... Ale to bylo Lupo
3 0
Naczelny zna… 🤣🤣 No to duży krok do przodu 🤣🤣
1 2
komentarz też nie lepszy. Punto ? Fiat Punto ! Przed "że" brak przecinka.
6 0
o mały włos mógł zginąć jeszcze kierowca ciężarówki
0 1
GOOD D.. IS DEAD D..
0 6
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419
2 1
Oszust żyjący z odszkodowań komunikacyjnych!