Zamknij

Tuning wizualny samochodu. Takich naklejek jeszcze nie widziałeś

09.57, 07.09.2022 materiał partnera Aktualizacja: 09.57, 07.09.2022

Chcesz w prosty sposób odmienić wygląd swojego samochodu? Winylowe naklejki to idealne rozwiązanie dla Twojego auta. Dzięki temu Twój pojazd będzie wyglądał na zupełnie nowy, podrasowany model.  

Naklejki to prosty, a przede wszystkim tani sposób na to, by tuningować auto. Stały się również bardzo modnym rozwiązaniem, a zapotrzebowanie na różnorodne dekoracje wzrosło. Zdobiąc pojazd możesz to zrobić w różnych stylach i miejscach. Drzwi, maska, błotniki i wszelkie inne gładkie powierzchnie nadają się do tego doskonale. Naklejka to także rozwiązanie na ucieczkę od nudnych ozdób. Może być także znakomitą reklamą w przypadku, kiedy prowadzisz własny biznes. Oklejone auta to sposób na podniesienie rozpoznawalności marki wśród klientów. 

Personalizowane naklejki na auto 

Wybierając naklejki na auto należy kierować się rozmysłem. Przed wyborem konkretnej naklejki na samochód należy poznać jej parametry techniczne. Decyzja o umieszczeniu naklejki musi być przemyślana, by nie była w przyszłości powodem problemów. Znajdujące się w ofercie naklejki mają różne formy i kształty, znacząco różnią się od siebie wielkością. Ostateczny wybór zależy m.in. od miejsca, w którym chcemy naklejkę umieścić.  

Tenstickers oferuje unikatowe wzornictwo, a wysoka jakość produktów, za sprawą najlepszych materiałów sprawia, że klienci otrzymują tylko i wyłącznie idealne naklejki. Szeroki wachlarz motoryzacyjnych naklejek pozwala wyszukać odpowiedni dla każdego kierowcy wzór. Możesz wybrać np. naklejkę z używanym typem paliwa, napędem 4x4, znakiem ostrzegawczym informującym o przewozie dzieci na pokładzie auta, a także indywidualnym napisem. Jeśli tylko chcesz możesz ozdobić pojazd wzorami rajdowymi nawiązującymi do znanych sportowców, logiem wyścigów samochodowych czy logotypem znanych marek. Dostępne wzory można dostosowywać indywidualnie, dzięki możliwości wyboru rozmiaru, wykończenia i koloru. Wykorzystanie odpowiedniej naklejki pozwoli wyeksponować osobowość kierowcy, a także własny styl. W ten sposób ozdobione auto będzie wyróżniało się spośród dziesiątek tysięcy pojazdów poruszających każdego dnia po ulicach twojego miasta.  

Na stronie, wśród tysięcy wzorów nie znalazłeś tego, co cię interesuje? Nic straconego! Wybierając naklejki możesz spersonalizować je, jak tylko sobie życzysz. Nie musisz ograniczać się do dostępnych propozycji. Wystarczy, że przyślesz zdjęcie, ilustrację lub własny projekt, a projektanci dokonają wszelkich starań, by zgodnie z twoim zamówieniem przygotować ci naklejkę twoich marzeń. Puść wodze wyobraźni, nadaj dynamizmu swojemu samochodowi i ciesz się z niestandardowego wyglądu auta. To koniec monotonii! Spraw, by sąsiedzi oglądali się za Tobą, kiedy tylko przejeżdżasz ulicą.  

Odporność na czynniki zewnętrzne 

Naklejki, które przyklejamy na samochód są narażone na działanie różnych czynników zewnętrznych. Deszcz, kurz, błoto, spaliny czy detergenty służące do mycia auta to tylko niektóre z nich. Dlatego tego typu produkty muszą charakteryzować się wytrzymałością. Po pierwsze, żeby naklejki rewelacyjnie prezentowały się na naszym samochodzie, a po drugie by nie wymagały szybkiej wymiany. Produkty są wykonane z winylu, dlatego nie straszne im niekorzystne warunki pogodowe. Naklejki na samochód są odporne na wodę i mycie ciśnieniowe. Nie niszczą je promienie UV, zachowują długą żywotność kolorów. Co więcej, matowe wykończenie zapobiega wszelkiego rodzaju odbiciom światła, dzięki czemu naklejki nie powodują zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne, dobrze trzymają się zarówno karoserii (wszystkich elementów) jak i szyb. Produkty te są stosunkowo tanie i łatwe w aplikacji. W bardzo prosty sposób mogą przykryć uszkodzenia lakieru, zadrapania, a także niedociągnięcia blacharskie. Naklejki nie wpływają na jakość lakieru, a zastosowana technologia sprawia, że w razie potrzeby bez uszczerbku na lakierze można je usunąć z karoserii.  

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%