Dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz wielkanocny, który odbył się w niedzielę 10 kwietnia w Nekielskim Ośrodku Kultury.
Wydarzenie odbyło się ponownie po dwóch latach przerwy. Mieszkańcy gminy mogli nabyć rękodzieło od lokalnych wystawców. Nie brakowało chętnych do udziału w warsztatach artystycznych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Można było też skorzystać z bezpłatnego poczęstunku.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz