Imprezę rozpoczął koncert kołaczkowskiej grupy rockowej The Legal. W między czasie trwał konkurs kulinarny dla kół gospodyń wiejskich „Bitwa regionów”, w którym wzięło udział sześć zespołów.
Ostatecznie w Kołaczkowie wygrały panie z sołectwa Noskowo-Radomice-Strzyżewo.
Na drugim miejscu uplasowały się KGW „Kołaczkowianki” Kołaczkowo, a na trzecim KGW „Słomowianki” ze Słomowa.
Następnie wystąpił zespół Szczuny z Nekli, po którym gości poczęstowano jubileuszowym tortem.
Podczas zabawy tanecznej grał DJ Dawid. Gwiazdą wieczoru był zespół Mejk.
Więcej na ten temat w piątkowym wydaniu "Wiadomości Wrzesińskich".
4 3
Fajna impreza. Pogoda mogłaby być lepsza.
2 1
Czy ktoś wie co miała upamiętnić ta ten ,czy cuś impreza?. Oprócz tego, że była fajna. 🤣
0 3
Jak nie potrafisz czytać to nie zajmuj głosu
3 1
Czytam, czytam i ni uja nie rozumiem co ma disco polo, cukrowa wata do faktu powstania gminy pięćdziesiąt lat temu. Ojcowie założyciele przewracają się w grobie. Wstydu nie macie. Lektor, czy jeden z wielu przydupasów?
1 3
W ten sposób uczczono rocznice powstania gminy , tak trudno zrozumieć
2 0
Godnie uczczono. 🤣🤣🤣. Gratulacje dla pani wójt i dyr GOK. Żenada.
0 1
A ty w jaki sposób chciałeś uczcić ?
0 0
Napewno bez ciebie i tobie podobnych.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz