Uroczystość odbyła się na placu szkolnym. Dyrektor Damian Hoffmann powitał licznie zaproszonych gości. Następnie wygłosił krótkie przemówienie okolicznościowe.
– Młodość bez względu na uwarunkowania i zapis karty kalendarza to okres, w którym krystalizują się cele i kierunki życiowe. To okres, w którym młody człowiek uczy się życia, zdobywa wiedzę i szuka autorytetów i wzorców do naśladowania. Życzyłbym sobie, abyście w naszej szkole znaleźli to, czego szukacie – mówił dyrektor.
Pierwszoklasiści z liceum i technikum złożyły ślubowanie do słów ułożonych przez patrona szkoły gen. Romana Abrahama.
Więcej na ten temat niebawem na łamach „Wiadomości Wrzesińskich”.
Zuga14:32, 11.10.2024
Oficer WOT okradał powodzian. To są te wojska niejakiego Macierewicza.
Te16:19, 11.10.2024
To były czasy, wieczne szukanie klas między bydynkiami z A do B i lekcje w internacie. Po latach mogę stwierdzić nauka w większości rzeczy bezużytecznych.
Nie bylo21:25, 11.10.2024
Pani Starosty i Burmistrza Miloslawia
ach podstawówka18:32, 12.10.2024
bójki za szkołą co przerwa...osoby z zewnątrz obijające moich kumpli z klasy na przerwach....obawa żeby nikt nie skręcił ci wora
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
4 1
Platfusy wyzywali żeby te wojska zlikwidować, a jak przyszło co do czego, to w ostatniej chwili poprosili o pomoc. Jednak wojska Macierewicza przydały się i wielką robotę zrobiły.
2 0
tej Zuga a ta pomoc rządu to gdzie jest, te wąsiki owsiki czy kij wie kto. Kasiorka już przytulona przez tego i owego ?
0 1
terefere- zamknij mordę jak nie masz zielonego pojęcia na ten temat