Zamknij
REKLAMA

Uratujmy Wrzosową Kotlandię!

13:20, 13.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie Wrzosowa Kotlandia stoi przed perspektywą zakończenia działalności. Nie ma już środków na pomoc cierpiącym zwierzętom. Jest za to spory dług w lecznicy weterynaryjnej. 

Wrzosowa Kotlandia zajmuje się kotami wolnobytującymi, które wymagają pomocy weterynaryjnej. Poszukują też zwierzętom domów.

Praktycznie każdego dnia wolontariusze otrzymują wiadomości z prośbą o pomoc. Ktoś znalazł małe kotki, ktoś inny szuka domu dla zwierzęcia, którym nie może się zajmować. Niestety, coraz częściej musza odmawiać. Ograniczeniem są pieniądze. W tej chwili stowarzyszenie ma na koncie 400 zł. Dług w lecznicy wynosi 8 natomiast 8 tys. zł.

Wolontariusze proszą o pomoc wszystkich, którym bliski jest los zwierząt.

Mamy nadzieję, że pomożecie Nam, tak jak my pomagałyśmy z całych sił kotom, które Nam zgłaszaliście. Prosimy nie róbcie tego dla Nas, zróbcie to dla nich. Liczy się każda złotówka! Za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę będziemy bardzo wdzięczni - apelują wolontariusze.

Zbiórkę można znaleźć: TUTAJ. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ładneładne

5 13

stowarzyszenie skoro potrafiło się tak zadłużyć - czy nie wypadało by mieć kompetencji jak się za coś bierze? Nie bierzcie przykładu z rządu. 15:17, 13.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A wiesz...A wiesz...

0 1

...na czym polega działalność tego stowarzyszenia? Jeżeli masz w na rękach okaleczonego i cierpiącego kota, to zastanawiasz się, czy masz go wyrzucić, bo nie masz kasy, czy jednak mimo wszystko ratować..? 19:29, 19.05.2022


REKLAMA
0%