Zamknij

Nakręcamy się na pomoc Oliwce! Nasza zbiórka nakrętek trwa!

12:00, 16.05.2021 | J.G
Skomentuj
REKLAMA

Dla Oliwii i jej mamy każdy dzień jest walką wymagającą cierpliwości, siły i niemałych nakładów finansowych. 14-letniej mieszkance Wrześni możemy pomóc w prosty sposób - zbierając plastikowe nakrętki. Można je przynosić do redakcji „Wiadomości Wrzesińskich”. 

Oliwka ma wodogłowie, rozszczep kręgosłupa, przepuklinę oponowo-rdzeniową, padaczkę i szereg dodatkowych schorzeń. Dziewczynka porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje stałej opieki.

Jakie są największe potrzeby Oliwki? Małgorzata Wagner, mama 14-latki wymienia leki, pampersy i środki pielęgnacyjne. Do tego dochodzi rehabilitacja i wizyty u specjalistów. 

- Oliwka cały czas zmaga się z dużą ilością napadów padaczkowych. Chodzimy do neurologa co dwa miesiące -  koszt wizyty to 200 zł. W maju mamy pilną wizytę u ortopedy, ponieważ nogi, które miała zoperowane wykrzywiły się. W czerwcu jedziemy do szpitala na badania głowy. Przed nami jeszcze kilka wizyt u specjalistów w tym roku. Do tego dochodzi życie codzienne -  rehabilitacja, leki, pampersy, cewniki. Sama wychowuję córkę, więc mi jest bardzo ciężko,  tym bardziej, że do naszych wydatków dochodzi czynsz, rachunki i jedzenie - mówi pani Małgorzata.

Dla Oliwki i jej mamy każda złotówka uzyskana ze sprzedaży nakrętek jest cenna.

- Dziękuję w imieniu swoim i córki wszystkim, którzy przekazują nakrętki, ale też osobom, które pomagają nam w ich transporcie i organizacji zbiórki - mówi pani Małgorzata.

Nakrętki dla Oliwki można przynosić do redakcji „Wiadomości Wrzesińskich” (ul. Harcerska 19) od poniedziałku do piątku. 

Od poniedziałku do czwartku zapraszamy od 8.00 do 16.00, a w piątki od 8.00 do 15.00.

 

 

(J.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%