Zamknij

Chcą wydobywać więcej gazu spod Miłosławia

15:14, 30.11.2021 Aktualizacja: 15:15, 30.11.2021
Skomentuj

Od kilku dni na terenie Bugaju wykonywany jest odwiert w celu zwiększenia wydobycia gazu ziemnego spod Miłosławia.

Projektowana całkowita długość końcowa otworu wynosi 4582 m, a całkowita planowana głębokość to 3660 m. Oznacza to, że od pewnej głębokości otwór będzie krzywiony, a odcinek długości ok. 600 m będzie poziomy, skierowany mniej więcej na północ.

Wiercenie otworu Miłosław-7H wraz z niezbędnymi testami potrwa około 6 miesięcy. Postęp wiercenia zależy od skał i może się wahać od kilku do kilkunastu metrów na dobę.

Celem przeprowadzanych robót jest dalsze rozpoznanie złoża gazu ziemnego Miłosław E, odkrytego w 2015 roku otworem Miłosław-4K oraz zwiększenie wydobycia. Więcej na ten temat można przeczytać w bieżącym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.

(LUK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

NickNick

2 1

Tak mi się skojarzył film " nic smiesznego"
- do góry jedzie?
- a gdzie ma jechać? W booook?
Nie spodziewałem się, że można tak prowadzić odwierty.

15:49, 30.11.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BaNICKBaNICK

0 0

Warto napisac kto to "Chcą"

15:26, 01.12.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TuiTui

1 0

Będzie na podwyżkę dla burmistrza

20:22, 02.12.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%