Zamknij

Rozpoczął się remont basenu. Mieszkańcy przeszczęśliwi

19:47, 10.05.2021 | Ł.R
Skomentuj
REKLAMA

Od kilku dni na terenie basenu przy ul. Topolowej w Orzechowie trwają intensywne prace remontowe.

Z informacji, które przekazał nam burmistrz Miłosławia Hubert Gruszczyński wynika, że obecnie wykonywane są prace, których finałem lada dzień ma być montaż urządzeń filtrujących. Kolejnym krokiem ma być wylanie betonu.

– Woda będzie czysta i na pewno mieszkańcy będą zadowoleni. Poprawimy też otoczenie wokół niecek – zapowiada H. Gruszczyński.

Mieszkańcy już nie ukrywają radości i nie mogą doczekać się słonecznych dni, podczas których będą mogli zażywać wodnych kąpieli.

– Bardzo dużo osób cieszy się z tego, że latem będzie można iść wykąpać się w basenie – mówi radna Maria Orzechowska (Razem dla Gminy Miłosław).

– Każdy mieszkaniec kibicuje tej inwestycji. To taki powrót do korzeni. Jesteśmy przeszczęśliwi – dodaje sołtys Orzechowa Aleksander Warczygłowa. – Pod koniec lutego zorganizowaliśmy na obiekcie sesję zdjęciową. Chcieliśmy nią pokazać, że bardzo podoba się nam pomysł reaktywacji basenu i mocno trzymamy kciuku za wcielenie planów w życie. Dziś już wiemy, że się udało – kończy.

Zdjęcia z lutowej sesji publikujemy w galerii zdjęć. Przypomnijmy, że basen w Orzechowie zostanie uruchomiony po dwóch latach przerwy. Wszystko za sprawą trójki miejscowych radnych – wspomnianej M. Orzechowskiej, Małgorzaty Bzowej i Andrzeja Wnuka (Razem dla Gminy Miłosław). To oni przekonali burmistrza H. Gruszczyńskiego do uruchomienia zamkniętego przez władze powiatu basenu. 

 

(Ł.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%