Zamknij

Gmina szuka wykonawcy żłobka. Oferty do 2 kwietnia

14:08, 24.03.2021 | Ł.R
Skomentuj
REKLAMA

Ogłoszono przetarg na budowę żłobka „Radosna Kraina”. Inwestycja powstanie przy świetlicy wiejskiej w Orzechowie.

Firmy zainteresowane tym zadaniem mogą składać oferty do 2 kwietnia. Kosztorys inwestorski zakłada, że inwestycja może kosztować blisko 1,1 mln zł. Ostateczną kwotę określi postępowanie przetargowe.

Przypomnijmy, że budynek będzie składać się dwóch kondygnacji. Na parterze znajdzie się m.in. żłobek dla 30 dzieci. Z kolei na piętrze będzie się mieścić Klub Seniora. Co ważne, na inwestycję pracownikom Urzędu Gminy w Miłosławiu udało się pozyskać 990 tys zł z rządowego programu Maluch+.

– Zapisy dzieci do żłobka „Radosna Kraina” w Orzechowie rozpoczną się jesienią. Z kolei zapisy dzieci do powstającego żłobka „Słoneczna Polana” w Miłosławiu rozpoczną się z początkiem czerwca – mówi burmistrz gminy Miłosław Hubert Gruszczyński.

 

(Ł.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Oskarżony przez WojcOskarżony przez Wojc

1 0

Komuś wyjątkowo nie spodobała się moja propozycja Wojciechowskiego z Artbudu. Do tego stopnia że wpis został usunięty... A ciekawe dlaczego bo ani tam wulgaryzmów ani obraźliwych tekstów. Jak dla mnie do takiej prestiżowej inwestycji tylko Wojciechowski ze swoim Artbudem. Wybuduje że ho ho.... 21:19, 26.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%