Zamknij
REKLAMA

Pracują na budowie niemal każdego dnia

20:53, 18.10.2021 | R.J
Skomentuj
REKLAMA

Coraz bardziej widoczna jest rozbudowa remizy OSP w Targowej Górce.

Budowa drugiego garażu rozpoczęła się w sierpniu. Strażacy ochotnicy przystąpili do pracy w czynie społecznym. Swoją pomoc w dostarczeniu materiałów zaoferowali lokalni przedsiębiorcy. Dlatego prace z każdym dniem są coraz bardziej zaawansowane. Prowadzone są nawet podczas weekendów.

– Sobota - Weekend - zwykle pierwszy dzień odpoczynku po ciężkim tygodniu pracy… Nic bardziej mylnego. Dziś od godziny 8:30 nasi druhowie rozpoczęli działania przy wieńcach stropowych i przygotowaniu szalunków do zalania betonem – informowali strażacy z Targowej Górki.

Dzisiaj (poniedziałek 18 października) druhowie pracowali przy zalewaniu wieńca stropu. Jest to ostatni etap przed stawianiem dachu. Prace zakończyły się w późnych godzinach popołudniowych.

Strażacy mają określony cel do wykonania w tym roku. – Ochotnicy planują w tym roku wybudować nowy garaż w stanie surowym zamkniętym. Zakłada się, że koszty tegorocznej budowy wyniosą 65 tys. zł – mówi Katarzyna Zaworska – kierownik referatu ds. zamówień publicznych, inwestycji, rozwoju obszarów wiejskich i dróg w Urzędzie Miasta i Gminy Nekla.

Budowa ma zostać dokończona w przyszłym roku. Na ten cel będzie potrzebne kolejne 100 tys. zł.

Fot. OSP Targowa Górka

(R.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

SKIMSKIM

13 0

BHP-owcy nie zasną po obejrzeniu tych zdjęć:) Panowie, troszeczkę wyobraźni i przezorności, licho nie śpi! 22:33, 18.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

0 0

165 tys. zł za dwie ściany i kawałek dachu. Materiały sponsorowane przez firmy, wykonanie w czynie społecznym. Jak tak się robi to ten kraj nie może istnieć. 18:57, 21.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%