Zamknij
REKLAMA

Ruszył nabór wniosków na stanowisko pracownika gospodarczego do Urzędu w Czerniejewie

09:09, 21.04.2022 | WP
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo ogłosił nabór na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY. Wymagane dokumenty można składać do 2 maja 2022 roku. 

Jeśli masz wykształcenie zawodowe, nieposzlakowaną opinię, polskie obywatelstwo, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych i prawo jazdy kat. T lub B+E, a Twój stan zdrowia pozwala na zatrudnienie na oferowanym stanowisku, to w Urzędzie Miasta i Gminy Czerniejewo został ogłoszony nabór na wolne stanowisko na pracownika gospodarczego. 

Dodatkowym atutem będzie komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność i terminowość, dokładność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań, dyspozycyjność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole. 

– W zakresie wykonywanych zadań na tym stanowisku będzie wykonywanie wszelkiego rodzaju prac gospodarczych na terenie gminy Czerniejewo, utrzymywanie czystości na terenie gminy, pielęgnacja roślin i terenów zielonych, drobne prace naprawcze oraz wykonywanie prac konserwacyjnych – informuje Tadeusz Szymanek, Burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo. 

Praca na tym stanowisku będzie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu. Miejscem jej wykonywania będzie Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo przy ul. Poznańskiej 8. Wynagrodzenie będzie zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 października 2021 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych i regulaminu wynagradzania pracowników w Urzędzie Miasta i Gminy Czerniejewo. Gotowość podjęcia pracy to maj 2022 roku. 

Wymagane dokumenty, czyli: 

  • życiorys (CV podpisany odręcznie);
  • podanie o zatrudnienie;
  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie; 
  • dokument poświadczający wykształcenie i staż pracy (świadectwa szkolne i świadectwa pracy);
  • inne, dodatkowe dokumenty świadczące o posiadanych kwalifikacjach;
  • kopię dokumentu, potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art.13a ust.2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych;
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych, 

należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Czerniejewo, pocztą elektroniczną na adres: [email protected] (w przypadku posiadanych uprawnień do podpisu elektronicznego) lub pocztą na adres: Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo, ul. Poznańska 8, 62-250 Czerniejewo z dopiskiem: "Dotyczy naboru na stanowisko Pracownik Gospodarczy Urzędu Miasta i Gminy Czerniejewo" w terminie do 2 maja 2022 roku do godz. 12.00 (nie krócej niż 10 dni od dnia opublikowania na stronie Biuletynu Informacji Publicznej), ponieważ decyduje data wpływu do Urzędu. 

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona bez zbędnej zwłoki na stronie internetowej BIP oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu, przy ul. Poznańskiej 8. 

List motywacyjny oraz CV powinny być również, z podaniem telefonu kontaktowego, opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2019, poz. 1781  ) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U z 2022 r., poz. 530)."

(WP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CiekaweCiekawe

10 1

jak się sprawdza "nieposzlakowaną opinię" - kto to opiniuje? Szkoda, że takich wymogów nie było podczas wyborów na Sejm 🤣 10:48, 21.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%