Zamknij
REKLAMA

Psy, pieski, psiaki. Rozmerdany piknik przy Wrzosowej [FOTO]

16.42, 02.10.2022 ID Aktualizacja: 16.47, 02.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Owczarki, yorki, buldogi, boksery, mopsy, nowofunlandy i wszelkie kundelki zawitały na psi piknik przy ul. Wrzosowej we Wrześni.

Impreza odbyła się w niedzielę 2 października. Była to już druga w tym roku psia edycja pikniku przy tężni, a ogólnie piąta taka impreza organizowana przez Stowarzyszenie Psi-jaciel.

Frekwencja dopisała mimo niepewnej pogody. Na Wrzosowej pojawiło się kilkaset osób, w tym wielu ze swoimi pupilami. Na uczestników czekały m.in. kiermasze z domowymi pysznościami, animacje dla dzieci, doradztwo żywienia psów, warsztaty psiego przedszkola czy psie pokazy posłuszeństwa i obrony.

Podczas imprezy zbierane były fundusze oraz dary dla wrzesińskiego schroniska. Osobne stoisko przeznaczone było na rzecz Marcina Iglewskiego, który stracił nogę w wypadku drogowym. Zbiórka internetowa dla mieszkańca gminy Września odbywa się TUTAJ.

Wolontariuszki Psi-jaciela zachęcały także do adopcji psów ze schroniska. W tej chwili na nowy dom czeka tam ok. 30 czworonogów. Cztery z nich można było poznać i pogłaskać na pikniku. Więcej o naszych psiakach i adopcji TUTAJ.

(ID)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

niedługoniedługo

2 2

dzięki tym miłośnikom nie będzie można przejść chodnikiem "suchą stopą" 13:51, 03.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%