Grupa Motomaniacy Września zorganizowała zlot samochodowy na parkingu centrum przesiadkowego. Na miejscu pojawiła się policja.
Zlot odbył się w sobotni wieczór 25 września na parkingu przy Szosie Witkowskiej. Uczestniczyli w nim nie tylko miłośnicy motoryzacji z Wrześni i okolic, ale także ekipy z Poznania, Turku, Konina i Pleszewa. Uczestnicy chcieli zebrać karmę i akcesoria dla wrzesińskiego schroniska dla zwierząt.
Około 22.00 na miejscu pojawiły się radiowozy. Policja zamknęła ulicę, zastawiając wjazd i wyjazd z parkingu.
- Spodziewaliśmy się kontroli, jak na wszystkich spotach. Wrzesińska policja nas nie zawiodła. Zaczęli jednak sprawdzać każdego po kolei i wystraszyli połowę spotu - podsumowali sytuację członkowie grupy Motomaniacy Września.
Po policyjnej akcji zlot przeniósł się na parking VW w Białężycach. Jeden z uczestników przekazał nam, że tam także miały miejsce kontrole.
Pomimo zawirowań uczestnicy zabrali ok. 500 kg karmy i sporą ilość smyczy, psich zabawek i innych darów dla schroniska.
Więcej informacji wkrótce.
Fot. Facebook/ Motomaniacy Września
Ale00:43, 27.09.2021
Że o co chodzi?
rocki07:12, 27.09.2021
wstyd dla wrzesni
julian07:27, 27.09.2021
wędrowni wędrowni kierowcy tak sobie wędrowali
Lolo07:36, 27.09.2021
Ogary PiSu myślały że to ta karma dla nich ale ona nie jest dla schroniska PiS bo tam już smycze nie potrzebne za dużo swobody dostały te ....
ciekawy08:22, 27.09.2021
jestem wyniku i podstawy tej kontroli
J.G11:22, 27.09.2021
Czekamy na dokładne informacje
mają21:15, 27.09.2021
tor Poznań to się na parkingach zbierają
eda.12:58, 03.10.2021
Ładny cel...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz