Zamknij
REKLAMA

Zbierają nakrętki. Jeśli będzie ich dużo otrzymają sprzęt strażacki

16:39, 04.08.2022 | LUK
Skomentuj
REKLAMA

Miłosławscy strażacy zorganizowali akcję zbierania plastikowych nakrętek. Zachęcają mieszkańców do ich przynoszenia i zostawiania pod drzwiami remizy.

– Jednostki, które przywiozą największą ilość nakrętek na Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów 20 sierpnia, zostaną nagrodzone atrakcyjnym sprzętem strażackim – informują ochotnicy.

Strażacy plastikowe nakrętki zbierają do 18 sierpnia. Miejsce zbiórki: strażnica OSP (ul. Różowa). Nakrętki można zostawiać pod drzwiami remizy, a także w Miłosławskim Centrum Kultury.

Dodajmy, że akcję wsparł już m.in. burmistrz gminy Miłosław Hubert Gruszczyński (na zdjęciu). W czwartek 4 sierpnia zostawił pod remizą kilka worków plastikowych nakrętek.

– Zachęcamy do wsparcia zbiórki. Pamiętajmy, że na strażaków zawsze można liczyć – czytamy na fejsbukowym profilu Razem dla Gminy Miłosław.

Przypomnijmy, że ochotnicy na Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów, który odbył się w roku 2020 zawieźli 603,2 kg nakrętek. W nagrodę otrzymali dwa hełmy, kompresor i dwa klucze sportowe.

(LUK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Piotr owo Piotr owo

1 3

A może tak by rydzykowi temat podsunąć.🤣🤣🤣 20:13, 04.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%