Zamknij
REKLAMA

Akcja charytatywna dla Antosia od jego rówieśników

14:00, 18.05.2022 | wp
Skomentuj
REKLAMA

Już 28 maja odbędzie się festyn charytatywny dla chorego Antosia Zbierskiego. Zebrane pieniądze zasilą jego skarbonkę na leczenie.

Antoś Zbierski to 4-letni chłopczyk z Orzechowa, który walczy o powrót do zdrowia. Aktualnie jest już po 3. cyklu chemioimmunterapii, ale dotychczasowe leczenia działa.

- Musimy być przygotowani na wszystko. Neuroblastoma jest chorobą nieprzewidywalną i często zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie - informuje mama chłopca. 

Z tego też powodu zorganizowano kolejną zbiórkę pieniędzy, aby jak najszybciej zebrać potrzebną kwotę na leczenie. 

Odbędzie się ona 28 maja od godziny 15.00 do 18.00 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Orzechowie. Wstęp jest wolny oraz zaplanowanych jest wiele atrakcji. 

Dzieci z Przedszkola „Bajkowy Świat" i z SP w Orzechowie przedstawią różne występy artystyczne. Będzie możliwość poćwiczenia zumby z Klaudią Nowak - Staszak oraz karate z Klubem Karate Shodan Września. 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej oraz strażacy z OSP Orzechowo zorganizowali niespodzianki strażackie. Będzie można też wypić dobrą kawę oraz zjeść coś pysznego w Słodkim Kąciku Koła Gospodyń Wiejskich Orzechowianki. 

Przyjdź i wesprzyj „antosiową" skarbonkę. Razem możemy pomóc. 

 

 

(wp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%