Zamknij
REKLAMA

Konkurs w MCK. W jury zasiadali muzycy zespołu BaiKa

11:58, 17.05.2022 | WP
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie szkół i przedszkoli z gminy Miłosław rywalizowali między sobą w dwóch konkursach. Ci z talentem do śpiewania - w konkursie wokalnym, a ci, którzy grają na jakiś instrumentach - w instrumentalnym.

10 maja dzieci ze szkół i przedszkoli w gminie Miłosław zmagały się w konkursie „Młodzi Mistrzowie 2022” w kategoriach śpiewu i gry na instrumentach. 

W skład jury wchodzili muzycy zespołu BaiKa - Katarzyna Figaj i Piotr Banach oraz dyrektor MCK, Agnieszka Przysiuda-Zielkowska. Wybrali trzech zwycięzców z każdej kategorii oraz przyznali kilka wyróżnień.

W kategorii śpiew pierwsze miejsce zajęła Maja Januchowska, drugie - Aleksandra Szternel, a trzecie - Anna Szternel, uczennice szkoły podstawowej. Dodatkowo wyróżniono wszystkie przedszkolaki, które brały udział w tym konkursie. 

Natomiast w grze na instrumencie przyznano wyróżnienie specjalne. Otrzymał je Jędrzej Marciniak, który grał na akordeonie. Jury przyznało jeszcze trzy równorzędne wyróżnienia dla Anny i Aleksandry Szternel oraz Joachima Marciniaka

(WP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

tylkotylko

1 1

kto mi wytłumaczy po co konkurować w takich tematach? 13:09, 17.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%