Zamknij
REKLAMA

Znamy zwycięzców konkursu wiedzy o Miłosławiu

08:49, 12.05.2022 | WP
Skomentuj
REKLAMA

28 kwietnia w Miłosławskim Centrum Kultury odbył się konkurs „Wiedzy o Miłosławiu”. Zorganizowała go Biblioteka Publiczna w Miłosławiu we współpracy z MCK.

Konkurs odbywa się od 2009 roku. Jego organizatorom zależało na promowaniu wiedzy o naszym regionie, szczególnie wśród młodego pokolenia. Każdego roku zwycięzcy otrzymują nagrody książkowe.

W tym roku wszyscy uczestnicy to uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu.
Z klas I - III pierwsze miejsce zajęła Maja Januchowska, drugie - Aleksandra Tomaszewska, a ostatnie miejsce na podium zajęli Dawid Szwalikowski i Krystian Szambelan.
Spośród klas IV - VI na samej górze podium stanęła Anna Szternel. Zaraz po niej, na drugim miejscu znajduje się Kinga Szambelan, a trzecie miejsce zajął Filip Kubiak
Udział wzięli też uczniowie z klas VII - VIII. Pierwsze miejsce zajęła Iga Trawińska. Na drugim znajduje się Zofia Gruszczyński, a na trzecim - Michalina Mazurkiewicz.
Wyróżnienie natomiast otrzymała Gabriela Gdowik.

- Konkurs co roku cieszy się sporym zainteresowaniem młodzieży, chociaż uchodzi za dość trudny - mówi Ewa Mikulska, jedna z organizatorek.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Oby konkurs nadal cieszył się tak dużym zainteresowaniem w kolejnych latach, jak do tej pory. 

(WP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

gratulacjegratulacje

4 0

dla młodych. Wstyd dla starszych, którym historię ich miasta musi napisać wrześnianin. Przy całej sympatii dla Pana Torzewskiego. 13:10, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%