Zamknij
REKLAMA

Był znanym nekielskim przedsiębiorcą. Nie żyje Marek Kubiaczyk

20.06, 21.11.2022 R.J. Aktualizacja: 20.15, 21.11.2022
REKLAMA

W wieku 62 lat zmarł Marek Kubiaczyk - nekielski przedsiębiorca, działacz polityczny i społeczny.

Przez wiele lat był znany przede wszystkim jako właściciel Zakładu Robót Wielobranżowych Kubiaczyk - firmy, która zrealizowała wiele inwestycji w Nekli i na terenie gminy. To za sprawą właśnie tej firmy m.in. wyremontowana została ul. Chopina w Nekli i powstało miejsce rekreacji przy ul. Zawodzie. Kubiaczyk był wieloletnim działaczem politycznym Polskiego Stronnictwa Ludowego. Angażował się też w inicjatywy społeczne - był m.in. jednym z fundatorów Głazu Sybiru w pobliżu nekielskiej hali widowiskowo-sportowej. W 2019 roku pełnił funkcję starosty dożynek powiatowych, które wówczas odbywały się w Nekli.

- Z wielkim żalem żegnamy Pana Marka Kubiaczyka, założyciela firmy Zakład Robót Wielobranżowych Kubiaczyk, naszego Szefa, Mentora, Dobrego Człowieka. Nigdy Cię nie zapomnimy - czytamy na facebookowym profilu ZRW Kubiaczyk.

Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek od 10.30 w kościele św. Andrzeja Apostoła w Nekli. Po eucharystii uroczystości pogrzebowe odbędą się na miejscowym cmentarzu parafialnym.

Fot. archiwum prywatne

(R.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%