Zamknij
REKLAMA

Wylicytuj koszulkę z autografami polskich olimpijczyków!

11:14, 19.07.2021 | R.J
Skomentuj
REKLAMA

Za kilka dni rozpoczynają się igrzyska olimpijskie w Tokio. Jest szansa na nabycie wyjątkowej koszulki. A jednocześnie na wsparcie 17-letniego Krzysztofa Myszkera z Racławek, który walczy z rakiem.

To inicjatywa Jana Przybylskiego, społecznika i radnego z Targowej Górki. Pod koniec czerwca zorganizował on wyjazd na III Memoriał Ireny Szewińskiej, który odbył się w Bydgoszczy. W jednym z ostatnich mityngów przed igrzyskami olimpijskimi wzięli udział m.in. Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek (rzut młotem), Paweł Wojciechowski (skok o tyczce), Adam Kszczot (bieg na 800 m), Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic (bieg na 400 m).

Nagrali oni życzenia wsparcia dla Krzysztofa i podpisali się na koszulce, która jest obecnie licytowana. Poza polskimi lekkoatletami podpisali się również inni czołowi lekkoatleci z różnych części świata.

- Na koszulce są autografy aktualnych mistrzów i rekordzistów olimpijskich, świata, Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk, Australii i Oceanii. 95 procent z tych, którzy podpisali się na koszulce wystartuje na igrzyskach w Tokio. Licytacja koszulki to dobry sposób na pomoc Krzysiowi. Rzadko kiedy zdarza się, aby tylu mistrzów i rekordzistów olimpijskich, świata i wszystkich kontynentów złożyło podpisy na jednej koszulce - zachęca Jan Przybylski.

Koszulkę można zdobyć poprzez udział w licytacji na profilu facebookowym "Licytacje dla Krzysztofa Myszkera" (link TUTAJ). Obecnie cena koszulki to 300 zł. Jest jeszcze kilka dni, aby zdecydować się na jej zdobycie. Licytacja zakończy się w piątek 23 lipca, czyli w dniu otwarcia tegorocznych igrzysk olimpijskich.

(R.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%