15 sierpnia tradycyjnie odbyły się dożynki parafialne w pyzdrskiej parafii.
Uroczystości rozpoczęły się od zbiórki delegacji sołectw i pocztów sztandarowych. Następnie w kościele farnym została odprawiona msza święta, podczas której rolnicy i sadownicy podziękowali za tegoroczne plony. Wspólnie z ks. Ryszardem Kopczyńskim przyniesione dary odbierali burmistrz Przemysław Dębski i przewodnicząca rady miejskiej Justyna Sosnowska.
Te10:41, 17.08.2023
podziękowania to były za tak liczne pożary podczas żniw, nie dało to Wam do myślenia?
ale te11:07, 17.08.2023
pożary to w innej gminie
rolnik14:17, 17.08.2023
kołodziejczyk sio sio sio od rolników sio sio sio
Boguś 14:37, 17.08.2023
Wszyscy, aby nic nie robić i kasa. Już po Agrouni.
Pyzdry06:58, 18.08.2023
To upadek
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz