Zamknij
REKLAMA

Anna Trawka nakręciła teledysk w Pyzdrach

20.49, 01.12.2021 SG
Skomentuj
REKLAMA

Anna Trawka nakręciła klimatyczny teledysk m.in. w Pyzdrach. W klipie do utworu „Nie bój się” pojawia się mural i mozaikowe schody.

Artystka pochodzi z małej miejscowości Cienin Zaborny koło Słupcy. W dzieciństwie zdobywała pierwsze miejsca w konkursach i festiwalach. Teraz postanowiła zaprezentować szerszej publiczności to, co dotychczas chowała do szuflady. W marcu 2019 roku wraz z zespołem wydała swój pierwszy singiel pt. ”Zatrzymaj się”.

Z biegiem czasu jej autorskich utworów sukcesywnie przybywa. Przez 2 lata współpracowała z muzykami mającymi doświadczenie na scenie, z którymi wydała trzy single, a obecnie wsparciem w jej twórczości jest Studio Produkcji Muzycznej. Ania tworzy polską muzykę w gatunku rock/pop-rock, a tematyka dotyka: przemijania czasu, miłości, marzeń oraz nadziei na lepsze.

Artystka ma na swoim koncie 4 klipy, w których wystąpiła osobiście. Zarówno na scenie jak i w świetle kamer czuje się znakomicie. Latem 2022 r. planuje wydać swoją debiutancką, autorską płytę nad którą obecnie pracuje. Marzy o zespole z którym będzie koncertować i dzielić się z fanami swoją muzyką. Ania ma bardzo dobry kontakt z publicznością i szybko znajduje nowych fanów, którzy zgodnie twierdzą, że jej utwory zapadają w pamięć.

(SG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%