Zamknij

Sprzedawała alkohol bez koncesji. Teraz odpowie przed sądem

22.13, 24.01.2023 LUK Aktualizacja: 22.24, 24.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

W piątek 20 stycznia policjanci z gnieźnieńskiej komendy zajmujący się przestępstwami gospodarczymi ustalili, że w jednym z lokali na terenie Gniezna może być sprzedawany alkohol bez wymaganego przepisami zezwolenia.

Podczas niezapowiedzianej wizyty stróżów prawa podejrzenia co do legalności sprzedaży wyrobów alkoholowych potwierdziły się.

Właścicielka lokalu nie miała wymaganej koncesji – poprzednia jakiś czas temu straciła ważność.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 27 gatunków różnego rodzaju napojów alkoholowych począwszy od piwa na whisky skończywszy.

W poniedziałek 23 stycznia właścicielka lokalu usłyszała zarzut dotyczący oferowania do sprzedaży napojów alkoholowych bez wymaganego zezwolenia.

Przypominamy zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi „sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu lub poza miejscem sprzedaży może być prowadzona tylko na podstawie zezwolenia wydanego przez wójta (burmistrza, prezydenta miasta), właściwego ze względu na lokalizację punktu sprzedaży. 

 

(LUK)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Władze Władze

6 2

grabią nas jak tylko się da-zusy-skarbówki -fundusze zdrowia itd. Jak człowiek chce sobie dorobić omijając złodziejskie instytucje to policja jest od razu-pewnie za przyczyną jakiejś wrednej wtyczki :( A policja powinna być dla nas i tylko ścigać tych, którzy na prawdę czynią zło. 22:56, 24.01.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GoogleGoogle

3 1

PO!ebało cię? POpierasz ssyństwo i oszustwo? Ja prdę! 💩💩💩 10:17, 25.01.2023


REKLAMA
0%