Zbigniew Hupało, były prezes szpitala powiatowego we Wrześni został kandydatem na stanowisko dyrektora SP ZOZ w Gostyniu.
29 listopada został przez komisję konkursową (powołaną przez Radę Powiatu Gostyńskiego) wskazany jako kandydat na dyrektora gostyńskiego szpitala. Teraz decyzję komisji musi zatwierdzić jeszcze zarząd powiatu gostyńskiego.
Przypomnijmy, że Zbigniew Hupało był prezesem wrzesińskiego szpitala w latach 2019-2021.
22 0
Z jakiego powodu przestał być prezesem szpitala powiatowego we Wrześni ?
14 0
Pewnie dlatego, że był genialnym strategiem i zarządcą. Kto widział, ten wie 😀
12 0
jak to jak, kolega koledze... ręka rękę myje itd
10 2
we Wrześni pomylili się w ocenie jego pracy.
35 2
Czy Dionizy Jaśniewicz nie mógłby też zostać starostą w Gostyniu? Kosmecka jakąś referentką, tam?
23 0
Jak to jest możliwe? Jak ci ludzie to robią?
12 0
Może sprząta ;)
10 0
To taki dar od Bo... sorry kolegów 🤣🤣
10 0
Od urodzenia trzeba być "namaszczonym". Albo po linii partyjnej, albo po znajomościach, układach. Na wyższych stanowiskach od powyższego to samo, czasem tylko zamiany miejscami nie degradującymi delikwenta. Jeszcze nikt z rządzących nie zbiedniał a przy ewentualnej klapie korona z głowy nikomu nie spadła. W najgorszym przypadku awans na bardziej odpowiedzialne stanowisko.
28 1
Wyrazy współczucia dla mieszkańców Gostynia i okolic
9 3
Jeszcze @Antypirat i @Bysior się nie wypowiedzieli w tym temacie? 🤣
1 3
Widocznie takich jak ty mają w głębokim poważaniu
3 3
też nie grzeszysz nieobecnością w komentarzach.
11 1
Nooo proszę,,, Kruk krukowi oka nie wykole. Tylko czy z tego się śmiać czy płakać!?
20 2
Zostaje iść na Gostyńską stronę i pogratulować panu prezesowi awansu. Tak w ramach tego, że pamiętam jak ludzie ze Środy nas ostrzegali tu na forum, że u nich pan prezes zostawił szpital w ruinie a mało kto wierzył w te komentarze. Oficjalnie ze swojej strony przepraszam mieszkańców Środy Wielkopolskiej za małą wiarę. Faktycznie mieliście rację. Wystarczyły 3 lata by ten cytując pana prezesa "jeden z pionierów nowych rozwiązań, jeden z najlepszych szpitali powiatowych w naszym regionie" został w umysłach ludzi umieralnią na skraju bankructwa a szef ulotnił się do kolejnego szpitala.
15 0
Warusie, oddaj legiony! Hupało, Jaśniewicz, oddajcie miliony! Chciałoby się zakrzyknąć.
7 0
Ale o co chodzi? 🤣
5 1
Pan z ten partii co to ona taka obywatelska jest?
1 2
Sztuka- a ty oczekujesz dobrej zmiany ?