Zamknij
12:00, 30.09.2021

W środę, 29 września, około godziny 19.00 w miejscowości Szamarzewo doszło do wybuchu pieca na ekogroszek, w wyniku którego trzy osoby zostały poszkodowane.

Straty poniesione w wyniku wybuchu są bardzo duże. Strażacy oszacowali je na 200 tys. zł. W wyniku zdarzenia do szpitali na terenie Słupcy, Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego trafiły trzy osoby.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (1)

TrollTroll

0 0

Mogę się założyć, że wbrew przepisom i zdrowemu rozsądkowi instalacja pracowała w układzie zamkniętym. Nie wiem jakim trzeba być ignorantem żeby piec opalany paliwem stałym zamontować sobie w ten sposób.

16:22, 01.10.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz