Zamknij

Nowy wrzesiński żłobek stawia na aktywność maluchów

22:48, 29.09.2023 Aktualizacja: 23:14, 29.09.2023
Skomentuj

Września ma nowy żłobek – Bajkową Polankę. Placówka stawia na sport i rozwijanie naturalnej aktywności maluchów.

Bajkowa Polanka mieści się przy ul. Paderewskiego. To dogodna lokalizacja, bo w bliskim sąsiedztwie są nowe osiedla zamieszkiwane w dużej mierze przez młode rodziny.

Żłobek ma profil sportowy. Jedna z sal pełni rolę boiska. Jak mówią właściciele – Jakub Kozak i Andrzej Wowk zależało im przede wszystkim, aby zapewnić dzieciom dużą przestrzeń. Maluchy mogą pobiegać, poskakać i uczyć się współpracy.

- Chcemy dać dzieciom czas offline. To ważne, aby mogły się nauczyć korelacji w grupie – mówił Andrzej Wowk na uroczystej inauguracji, która odbyła się 29 września.

W Bajkowej Polance bezpieczną przystań znalazły maluchy, które wcześniej uczęszczały do żłobka Troskliwe Misie.

Przypomnijmy, że Troskliwe Misie zamknięto w smutnych okolicznościach, po śmierci właściciela. Rodzice zdecydowali wówczas, że chcą powierzyć opiekę na swoimi dziećmi Jakubowi Kozakowi, który przez lata był współwłaścicielem Troskliwych Misiów.

- Jakub dostał glejt zaufania od rodziców. Prawie 30 osób podpisało się pod pismem poparcia. Chcieli, aby jak najszybciej otwarto nowy żłobek i żeby to właśnie Jakub go poprowadził – tłumaczy Andrzej Wowk.

Warto wspomnieć, że w Bajkowej Polance zatrudnienie znalazły pracownice Troskliwych Misiów. Dziećmi zajmują  się więc znane i lubiane przez nie opiekunki.

- Mamy dar z niebios w postaci wspaniałej kadry – stwierdził na otwarciu Jakub Kozak.

W planach jest poszerzenie działalności Bajkowej Polanki o przedszkole.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(5)

CzesiaCzesia

8 3

W takiej placówce jak żlobek stawiają na sport ? Już widzę malucha mającego np 5 miesięcy i biegającego za piłką

06:27, 30.09.2023
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MartaaaaaaaaMartaaaaaaaa

1 4

Do żłobka uczęszczają dzieci do 2,5r.ż. więc mogę sobie to wyobrazić. Młodsze dzieci mają inne aktywności sportowe- wszystko trzeba dostosować do wieku.

10:31, 30.09.2023

***** PSL***** PSL

5 8

Będą miejsca dla *dzieci z Lampeduzy* 🤣🤣🤣

09:34, 30.09.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dziadziadziadzia

4 0

jak ten czas leci ,pan Burmistrz pewnie z wnukiem przyszedł?

09:38, 01.10.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kazikowy 99Kazikowy 99

1 0

Nawet niezłe te niektóre mamuśki :) ładne nogi mają w tych rajstopach

11:20, 01.10.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

puffpuff

0 0

żałosne

00:21, 02.10.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%