Zamknij
REKLAMA

Młodzi muzycy dla małej Olgi. Udany koncert z licytacjami

00:04, 26.11.2021 | J.G.
Skomentuj
REKLAMA

Trwa zbiórka na leczenie małej Olgi Miśkiewicz. 25 listopada dla 2-latki z Kiszkowa koncertowali uczniowie Powiatowej Szkoły Muzycznej we Wrześni. 

Charytatywna impreza odbyła się w WOK-u. W rolę konferansjerów wcieliło się dwóch urodzonych showmanów Krystian Bartczak, nauczyciel gry na akordeonie i Janek Wieczorek, uczeń szkoły. 

Publiczność usłyszała wybrane utwory z gatunku muzyki poważnej w wykonaniu młodych instrumentalistów. Wystąpiła młodzież z PSM we Wrześni, ale także goście z Poznania, Gniezna i Konina. 

Występom towarzyszyły licytacje, które poprowadził Jacek Pietrzyk. Najwięcej emocji wywołała koszulka z autografami polskich skoczków narciarskich, która osiągnęła cenę 600 zł. Książka "Historia Tonsilu" autorstwa Filipa Biernata w zestawie z gadżetami "WW" poszła za 200 zł. Pakiet wylicytował wiceburmistrz Artur Mokracki. 

W holu WOK-u za datek dla Olgi można było kupić pyszne, domowe ciasto. 

Łącznie zebrano 7 625 zł.

Przypomnijmy, że bohaterka imprezy - 2-letnia Olga, choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą dla dziewczynki jest lek, który kosztuje blisko 8 mln zł. Większość kwoty udało się zgromadzić podczas zbiórek i imprez charytatywnych. Brakuje nieco ponad 400 tys. zł. Trwa walka z czasem, bo Olga musi dostać lek zanim osiągnie wagę 14 kg. 

Dziewczynkę możne wesprzeć: TUTAJ.

 

(J.G.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%