Zamknij

Wrzesińska orkiestra w wielkim koncercie polskiej piosenki

09.33, 20.11.2022 ID Aktualizacja: 10.01, 20.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Ogromny repertuar, specjalne przygotowane aranżacje, świetni gościnni wokaliści i zachwyt publiczności. Tegoroczny koncert jesienny Wrzesińskiej Orkiestry Dętej nie zawiódł oczekiwań.

Niemal dwugodzinny koncert odbył się w sobotę 19 listopada we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Orkiestra zagrała szeroki przekrój polskiej piosenki, wykonując zarówno instrumentalne kompilacje z fragmentami różnych utworów oraz całe piosenki z gościnnymi wokalistami. Wspólnie z zespołem wystąpili: Barbara Parzęczewska, Joanna Dolata, Izabela Zalewska i Sargis Davtyan.

W WOK-u wybrzmiała muzyka takich zespołów i tworców jak Czesław Niemen, Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, Krzysztof Krawczyk, Skaldowie, Bajm, Kult czy Wilki. Aranżacje wielu piosenek zostały przygotowane specjalnie na tę okazję przez zaprzyjaźnionych twórców: Pawła Zielaka, Waldka Nowakowskiego, Artura Roguskiego i Bartka Szułakiewicza.

Bezpłatne wejściówki na koncert rozeszły się w trzy minuty! Zespół nie mógł niestety zagrać dwóch występów z rzędu, jak w poprzednich latach. Rozczarowanym pozostała transmisja online na żywo. Nagranie dostępne jest TUTAJ. Poza tym, orkiestra zapowiada chęć powtórzenia całego koncertu w późniejszym terminie. Poniżej fotorelacja.

(ID)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Paulina 1234Paulina 1234

0 0

Koncert przepiękny ogromne gratulacje 👏👏 Bardzo się cieszę, że mogłam być poraz kolejny na Waszym koncercie i słuchać Was na żywo. Wokaliści przecudowni. Jednak brakuje Waszych wspaniałych dziewczyn. Macie cudowny zespół, a tak rzadko je pokazujecie. Bardzo szkoda☹️ 14:54, 21.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%