Zamknij

Pasja, sport i zdrowie. Dom Fitnessu zaprasza!

01:56, 14.07.2021 | J.G
Skomentuj
REKLAMA

Dom Fitnessu w Orzechowie to nowe miejsce stworzone z myślą o aktywnych. Wszystko zaczęło się od sportowej pasji i … serialowego pseudonimu.

Paulina Kozłowska, właścicielka Domu Fitnessu, jest pedagogiem i trenerem personalnym, a prywatnie szczęśliwą mamą i żoną. Sport to jej pasja od dzieciństwa. Grała w siatkówkę. Przez cztery lata reprezentowała Polskę w piłce plażowej.

Wspinała się na kolejne szczeble sportowego rozwoju, aż postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Paulina łatwo łapie kontakt z ludźmi, potrafi przekazać wskazówki, więc zawód trenera osobistego okazał się dla niej idealny.

Od pewnego czasu jej podopieczni zaczęli do niej mówić Tokio. Kto oglądał słynny serial „Dom z papieru”, wie, o co chodzi. 

Ten sam uśmiech, podobny charakter.

Serialowa Tokio nigdy się nie poddaje. Jest silna i nieustępliwa, ale jednocześnie potrafi wiele poświęcić dla przyjaciół. Umie działać w zespole i jest do bólu skuteczna.

Gdy zaczynasz trenować z kimś takim, jesteś skazany na sukces.

Kolorem Pauliny jest czerwony – idealnie oddaje jej temperament. I także kojarzy się z serialem.

Ale Dom Fitnessu to coś więcej.

– Zbudowałam dom z pasji, miłości do sportu oraz aktywnego trybu życia. Chcę, żeby każda osoba mogła się tu poczuć bezpiecznie i komfortowo. Jak w prawdziwym domu. To jest miejsce, gdzie najważniejsze są uśmiech i pozytywne emocje. Każdy może tu liczyć na wsparcie i wysłuchanie – mówi Paulina.

Priorytetem jest zdrowie.

– Zależy nam na podnoszeniu jakości życia i stanu zdrowia. „Skutkiem ubocznym” ma być piękne i zdrowe ciało – mówi właścicielka, zapraszając zarówno osoby, które już trenują, jak i tych, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu pracy nad swoją kondycją i sylwetką.

Dom Fitnessu oferuje treningi personalne oraz zajęcia w mini grupach. Do dyspozycji są różnego rodzaju sprzęty do treningu siłowego i cardio.

Do tego specjalne plany żywieniowe dostosowane do potrzeb danej osoby.

Organizowane są też treningi boksu dla dzieci i dorosłych.

Więcej: TUTAJ.

(J.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (8)

SportowiecSportowiec

16 7

Owszem każdy serial oglądał.... ale to już pochodzi pod blazenade. Żenada i tyle. Tokio 😂😂😂 Chyba za bardzo Pani Paulina utożsamia się z sławna aktorka. 12:49, 14.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

boksboks

4 7

tego właśnie na wsi potrzeba 🤣 12:58, 14.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

olgierdolgierd

4 5

gmina miłosław staje sie miastowa nowoczesna zaradna 15:09, 14.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Adam ZAdam Z

6 6

Do Tokio co prawda nie podobna, ale fajna foczka. 18:22, 14.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bonzobonzo

0 0

Bo jest zdecydowanie lepsza :) 12:14, 16.07.2021


MalaMiMalaMi

3 3

Dobrze, że powstaje takie miejsce do trenowania, gdzie właścicielom zależy na dobrym samopoczuciu klientów. Nie zliczę ile razy czułam się niekomfortowo przez oceniające spojrzenia innych. Nie raz wychodziłam w trakcie zajęć z ręcznikiem i cisowianką pod pachą bo innym obok przeszkadzały moje boczki… BRAWO dla inicjatorki!👍 11:56, 15.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

skoroskoro

3 2

wychodziłaś to po prostu szukałaś pretekstu, żeby odpuścić. Idź najpierw do psychologa. A tu nie będąc tam z artykułu wywnioskowałaś, że będzie inaczej? Powodzenia, zwłaszcza że właścicielka kreuje się na bohaterkę, która gra terrortystkę - brawo :) 12:12, 15.07.2021


_nika_nika

0 0

Fajnie, że powstają takie miejsca ale nie rozumiem zupełnie motywu Domu z papieru. Co ma piernik do wiatraka? nie widzę związku. Zdecydowanie zaburza to pewien klimat siłowni. Zafascynowanie serialem przełożyło się na brak pomysłu marketingowego i wyszło komicznie 15:16, 20.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%