Zamknij

Szesnaście par małżeńskich świętowało złote gody

16:32, 26.11.2019
Skomentuj

Niemało, bo aż szesnaście par z terenu gminy Miłosław obchodzi w tym roku jubileusz złotych godów, czyli 50. rocznicę ślubu.

Jubilaci z tej okazji otrzymali medale od prezydenta Andrzeja Dudy. Uroczystość ich wręczenia odbyła się 26 listopada w Hotelu Boss w Miłosławiu. Medale w imieniu prezydenta Polski przypinał do piersi jubilatów burmistrz Miłosławia Hubert Gruszczyński.

Złotym parom jubileuszu gratulowała również Aneta Gościniak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz dwie wiceprzewodniczące Rady Miejskiej w Miłosławiu Anna Woźniak i Małgorzata Bzowa.

Medal otrzymali: Bożena Antczak i Gerard Antczak, Henryka Boguła i Henryk Boguła, Regina Czech i Zdzisław Czech, Jadwiga Janiszewska i Włodzimierz Janiszewski, Róża Klechamer i Zdzisław Klechamer, Bronisława Lewandowska i Franciszek Lewandowski, Danuta Marchwiak i Eugeniusz Marchwiak, Barbara Matuszak i Eugeniusz Matuszak, Józefa Napierała i Stanisław Napierała, Janina Olszowa i Jerzy Olszowy, Mieczysława Pawlaczyk i Tomasz Pawlaczyk, Jadwiga Pawlak i Bogdan Pawlak, Genowefa Rekiel i Stanisław Rekiel, Janina Rychlińska i Ryszard Rychliński, Maria Szafrańska i Eugeniusz Szafrański oraz Anna Szwajkowska i Jan Szwajkowski.

Wszystkim jubilatom gratulujemy i życzymy co najmniej diamentowych godów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%