Silny podmuch wiatru zerwał dach na jednym z domów przy ul. Mierosławskiego we Wrześni.
Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 16.00. Na miejscu interweniują strażacy z komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni.
Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas zdarzenia.
Jerry16:45, 22.02.2017
przed chwilą napisałem komentarz, kliknąłem, że nie jestem robotem i strona się odświeżyła i dupa.... gratuluje serwisu
Robert19:32, 22.02.2017
Po napisaniu komentarza i kliknięciu w „Nie jestem robotem” trzeba jeszcze zrobić to, co pokazuje reCaptcha, np. kliknij w te kwadraty, gdzie są znaki drogowe (czy coś innego), czasem otwiera się następna strona – słowem: trzeba tam tak długo klikać (łącznie kilka sekund), aż system „odhaczy” nas, że nie jesteśmy robotami i na końcu „dodaj komentarz” lub „dodaj odpowiedź”. Chyba tak Pan zrobił, skoro jednak Pański komentarz się pojawił... Przepraszamy za utrudnienia, ale są one konieczne. Bez tych zabezpieczeń byłoby zupełnie nie do wytrzymania. Na chwilę wyłączyliśmy reCaptchę i przez parę minut roboty sieciowe wrzuciły nam 11 tysięcy komentarzy...
Jerry07:51, 23.02.2017
tak wiem, niestety pomimo tego czasem i tak nie działa... przeszedłem całą procedurę, otrzymałem potwierdzenie i wszystko znika... kilka razy już tak się stało
stary20:28, 22.02.2017
W tamtym portalu nie było z tym problemu tak?
Jerry07:54, 23.02.2017
tamten portal korzystał z zewnętrznego modułu komentarzy, które są na zabezpieczonych serwerach, można było i może trzeba przy tamtym systemie zostać, tutaj ani twórcy strony ani administrator serwera nie potrafią zabezpieczyć odpowiednio komentarzy i są zmuszeni do takich technik
20:39, 22.02.2017
Jak tanio i źle jest zrobiony dach to potem wychodzą skutki! Nie pisze żeby pisać! mieszkam w okolicach Otocznej. Przez ostatnie 3 lata przeżyłem dwa huragany i kilkanaście wichur. Jak robiłem dach to nie szukałem najtańszego wykonawcy ale szukałem dobrego wykonawcy! Na materiałach nie oszczędzałem, Dobre drewno i więcej krokwi niż potrzeba było , więcej szpilek w wieńcu niż nakazywała logika ale naprawdę nie żałuje tego że zapłaciłem dużo! Mogę spać spokojnie !!! Nie szukałem Kazia który zrobi mi za darmo dach ale szukałem wykonawcy przez duże W !!!!!!!!!
21:52, 22.02.2017
drogo nie równa się dobrze
06:14, 23.02.2017
A ten dach przeżył 20 lat. Jakoś te ostatnie lata był solidnie zrobiony.
p.B.06:19, 23.02.2017
Jaki ty jesteś mądry żeby ci dzisiejszy wiatr w nocy pół dachu urwał ,sralo-mądralo.
Robert10:13, 23.02.2017
Co do komentarzy i tego, czy nie można wrócić do tego co było na starym. Oczywiście można, ale chcieliśmy, żeby portal był jednym systemem, a nie zlepkiem kilku, czy nawet tylko dwóch. Dlaczego? Po to na przykład, żeby wyszukiwarka portalowa przeszukiwała nie tylko artykuły, ale też komentarze. Tak miało być, ale na razie nie jest. Mam nadzieję, że niebawem tak będzie. Proszę o cierpliwość. Mam nadzieję, że zarejestrowani użytkownicy nie będą musieli używać Captchy. Dzisiaj ja też chcąc napisać komentarz, a mam uprawnienia administracyjne, muszę używać Captchy, podobnie jak wszyscy dziennikarze i inni pracownicy redakcji. Też tego nie lubimy. Jeszcze raz powtórzę – przepraszam za utrudnienia i proszę o cierpliwość.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz