Zamknij

Weekend z motocrossem w Opatówku

20:42, 06.04.2019
Skomentuj

Na torze w Opatówku trwa I runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej. Zawodnicy klubu MKS Nekla mają apetyt na puchary – w ubiegłym sezonie w klasyfikacji klubowej wywalczyli oni 3 miejsce.

W tym roku impreza, która przyciąga rzesze fanów sportu motorowego, została zaplanowana na 2 dni. W sobotę 6 kwietnia ścigali się zawodnicy (i zawodniczki) w 4 klasach: MX65, MX85, MX Kobiet i MX Quad Open. Wyścigi obfitowały w ekscytujące wyskoki oraz ostro ścinane wiraże. Nie zabrakło też upadków.

W niedzielę będzie można zobaczyć zmagania cięższych maszyn dosiadanych przez bardziej doświadczonych zawodników. Poniżej dokładny harmonogram startów w niedzielę.


Aktualizacja – 07.04.2019

W niedzielę na torze Magiera w Opatówku odbyła się druga część zawodów. Zawodnicy ścigali się w 5 klasach, w każdej po 2 biegi. Niedzielna część zawodów cieszyła się zdecydowanie większą frekwencją wśród kibiców, którzy tłumnie zgromadzili się w wokół toru. Ich żywiołowy doping z pewnością pomógł naszym zawodnikom, którzy w barwach MKS Nekla zdobyli 2 miejsce w klasyfikacji klubowej. Na bardzo dobrą pozycję przełożyły się przede wszystkim udane starty takich zawodników jak: Karol Pawlak (1 miejsce w klasie MX2C), Wojciech Borkowski (3 miejsce w tej samej klasie) i Andrzej Szalbierz (3 miejsce w klasie MX Masters).

Bardzo udany występ mają za sobą również Łukasz i Waldemar Lonka, którzy triumfowali w swoich kategoriach. 

Poniżej prezentujemy łączoną galerię zdjęć z całego wydarzenia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%