Edmund Kubis, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kołaczkowie został laureatem tegorocznej Nagrody im. Władysława Reymonta.
Zgłoszonych zostało dwóch kandydatów, oprócz Kubisa także Stefan Staszak, sołtys Kołaczkowa. Podczas dzisiejszej sesji (wtorek, 24 kwietnia) rada gminy głosowała nad kandydaturami. Edmund Kubis otrzymał 9 głosów, Stefan Staszak 1 głos, 3 radnych wstrzymało się od głosu.
Ttt17:42, 24.04.2018
Gratulacje dla radnych, którzy się wstrzymali
Florek18:24, 24.04.2018
Filipie a ta nagroda za jakie szczególne zasługi się przyznawana ?
Konto usunięte19:58, 24.04.2018
Po tylu latach pracy i bez względu czy się kogoś lubi.Nagroda dla Pana Kubisa jak najbardziej uzasadniona.Gratulacje
Szukam pracy23:09, 24.04.2018
Na czym polega ta praca? I czy ktoś za nią płaci?
Konto usunięte20:01, 24.04.2018
Florek czytam te twoje komentarze.Jesteś normalny czy głupi.
Florek12:35, 25.04.2018
Ktoś - ty z pewnością jesteś mądry.A za jakie to szczególne zasługi nagrodę Kubis otrzymał ? Uzasadni zamiast epitetami walić
Ja20:51, 24.04.2018
No i w pi*du i wylądował...
Zdzichu03:12, 25.04.2018
Ciekawe kto zastapi Pana Kubisa ? Bo z tego co wie po naciskach zgodził przejsc na emeryture na jesieni.
Miejscowy07:21, 25.04.2018
Już kiedyś pewien komuch powiedział "Władza się zawsze wyżywi".
ziomek09:29, 25.04.2018
no i jak zawsze te same przydupasy stoja kolo wojtowej
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz