Zamknij

Peugeot zderzył się z motocyklem. Sprawca wypadku ukarany mandatem

17:10, 07.04.2018
Skomentuj

Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w piątek 6 kwietnia na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Strzykały we Wrześni. Samochód osobowy peugeot 206 zderzył się tam z motocyklem suzuki.

Kierujący samochodem osobowym jadąc ul. Słowackiego z kierunku miasta, na wysokości skrzyżowania z ulicą Strzykały chcąc skręcić w lewo i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Suzuki. 

W wyniku zderzenia pojazdów doszło do wywrócenia się motocykla. Kierującemu jednośladem 24-letniemu mieszkańcowi gminy Lądek nic się nie stało.

Sprawca kolizji został ukarany przez policjantów 400-złotowym mandatem. Za kierownicą peugeota siedział 20-letni mieszkaniec gminy Września. 

Czy na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Strzykały powinno powstać rondo?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
TAK 61%
NIE 39%

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

AlfredAlfred

0 0

Najwyższy czas pomyśleć o rondzie w tym miejscu.

17:25, 07.04.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KatakumbaKatakumba

0 0

Chyba pierwsza stłuczka w tym miejscu i już rondo? Bardziej by się przydało kawałek dalej, tj. Słowackiego/Sikorskiego

18:34, 07.04.2018
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AlfredAlfred

0 0

Kawałek dalej to już jest DK i samo miasto nie ma tam wiele do gadania. A tu mogą zrobić bez wielkiej biurokracji. Jest Dino, Biedra, bloki, firmy. Ruch będzie rosnął z każdym nowym blokiem w pobliżu.

19:15, 07.04.2018

inspektorinspektor

0 0

W odniesieniu do ronda na ul Słowackiego i Sikorskiego faktycznie miasto nie może za dużo do powiedzenia! Dopiero jak powstanie obwodnica miasta to prawdopodobnie miasto przejmie ten odcinek drogi na Słowackiego a Sikorskiego. Co do nieszczęśliwego skrzyżowania na łuku drogi ul. Słowackiego z ul. Strzykały jest to stara droga która była wykonana na potrzeby ruchu miasta. Lecz bez uwzględnienia wjazdu w ul Strzykały. Przy wykonywaniu projektu obwodnicy miasto powinno uwzględni w projekcie przebudowę skrzyżowania na Słowackiego z ul. Strzykały. Ponadto Obecna DK-92 która obecnie nie jest w zarządzaniu miasta powinna również być objęta przebudową skrzyżowania np; na skrzyżowanie o ruchu okrężnym lub na skrzyżowanie ze sygnalizacją świetlna. Z pozdrowieniami Inspektor nadzoru

07:39, 08.04.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TubylecTubylec

0 0

Zobaczycie, że jeszcze niejeden motor tam się wysypie. Ten odcinek Słowackiego staje się coraz bardziej ruchliwy. Wystarczy spojrzeć ile aut parkuje przy nowych blokach. Na przejściu dla pieszych przy Flexparku też nie jest bezpiecznie. Potrzebna wyspa na środku pasów.

11:37, 08.04.2018
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

gośćikgośćik

0 0

Niejeden motor tego lata w ogóle jeszcze się wysypie, niestety, motocykliści w tych swoich kaskach nie mają sprawnych ograniczeń prędkości, są przez to niewidoczni, pojawiają się w połowie wykonywania manewru (tak iż sami nawet nie mogą wyhamować), a "później" szkoda, bo to fajny motocyklista był...

15:05, 11.04.2018

0%