W sobotę 20 stycznia w hali widowiskowo - sportowej w Pyzdrach odbył się Charytatywny Towarzyski Turniej Piłki Ręcznej "Gramy dla Darasa".
Podczas turnieju zbierano pieniądze na potrzeby pokrycia kosztów leczenia Dariusza Mikołajczyka, mieszkańca Pyzdr, pracownika oświaty, dobrego znajomego wielu mieszkańców miasta i gminy Pyzdry, który zmuszony został podjąć rywalizację o swoje zdrowie i życie z nowotworem.
Akcja charytatywna przeszła najśmielsze oczekiwania zarówno organizatorów jak i samego Darka. Jak się okazało Dzięki Wam udało się zebrać kwotę blisko 23 000 zł.
Całą imprezę prowadził i nad jej przebiegiem czuwał Jakub Pera.
[WIDEO]334[/WIDEO]
0 0
Daras jest nasz !! Daras do nasz należy !! nie damy nikomu, nie damy nikomu....
0 0
????????????
0 0
Tylko w takich małych społecznościach jest moc, która przekracza nawet WOŚP. Panie Darku jesteś człowiekiem,którego szanują Pyzdry.Teraz tylko zdrowia.Będzie dobrze,wiara czyni cuda!
0 0
Dzięki bardzo ☺️
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz