Zamknij

Strażackie zmagania w Gozdowie

09:00, 26.06.2017
Skomentuj

W niedzielne popołudnie odbyły się w Gozdowie Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP. Uczestniczyli w nich nie tylko druhowie ale także Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. 

Zawody rozegrano w konkurencjach: rozwinięcie bojowe i bieg sztafetowy (dla MDP) oraz ćwiczenia bojowe i sztafeta pożarnicza 7 x 50 metrów z przeszkodami (dla OSP).

Rywalizacja jak zawsze była bardzo zacięta. Zawodników wspierali nie tylko koledzy ale także liczna publiczność. 

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

MDP dziewczęta - Marzenin, Kaczanowo,Węgierki

MDP chłopcy - Kaczanowo, Węgierki

OSP kobiety - Marzenin, Kaczanowo

OSP mężczyźni - Kaczanowo II, Marzenin, Gozdowo, Kaczanowo I, Węgierki.

Zawody strażaków nie były jedyna imprezą odbywająca się w niedziele na gozdowskim boisku. Równocześnie trwała tzw. wiejska niedziela, której organizatorem było stowarzyszenie "Wrzoski".

Panie przygotowały wiele atrakcji m.in. słodki poczęstunek, który wśród uczestników imprezy cieszył się dużym powodzeniem.

[WIDEO]205[/WIDEO]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%