Zamknij

Zniszczono niespodzianki przygotowane dla zuchów

23:52, 01.04.2021 | J.G
Skomentuj
REKLAMA

Wrzesińskie zuchy wzięły udział w wielkanocnej grze terenowej. Zabawa została jednak zakłócona, bo ktoś zniszczył niespodzianki przygotowane dla dzieci. 

Gra przypominała szukanie wielkanocnego zajączka - dzieci rozwiązywały zagadki rozmieszczone w obu parkach. Prowadziły one do "skrzynki ze skarbem zajączka", czyli drobnym upominkiem ukrytym przez organizatorów. Nie wszyscy uczestnicy mogli jednak ukończyć grę. 

W czwartek około 14.00 ktoś zniszczył skrzynkę ukrytą w pobliżu miasteczka rowerowego koło parku Piłsudskiego. Stało się to chwilę po napełnieniu jej upominkami przed nadejściem kolejnych uczestników. Skrzynka została opróżniona i wrzucona do Wrześnicy. 

Drugą skrzynkę znajdującą się w parku Dzieci Wrzesińskich skradziono.

Schowki był oznaczone. Na wieczku i w środku znajdowały się kartki z opisem gry i prośbą, żeby pozostawić wszystko na miejscu. 

Organizatorzy są zasmuceni. Wierzyli, że wystarczy sympatyczna prośba do przypadkowych znalazców. Niestety, okazało się, że nie wszyscy mieszkańcy naszego miasta zasługują na kredyt zaufania.

 

(J.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

NorbiNorbi

13 1

Przecież to proste kto to zrobił ta gò.....ria co po siedzą w parkach i nie wiem jakim cudem mają alkohol ale ich rodzice twierdzą że ich dzieci są aniołkami to niech przejdą się po 20 po parkach to zobaczą co się dzieje 09:22, 02.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KollooKolloo

2 0

To są owoce "róbta co chceta" i SK. 08:18, 06.04.2021


pytajnikpytajnik

6 0

Czy mamy we Wrzesni strażników,czy ogrodników? 12:19, 02.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%