Zamknij

Wiesława Konieczna zasiądzie w Radzie Miejskiej we Wrześni

17:57, 31.03.2021 | D.P
Skomentuj
REKLAMA

Miejsce w Radzie Miejskiej we Wrześni, po zmarłym kilka dni temu radnym Grzegorzu Dobrosielskim, obejmuje Wiesława Konieczna - była, wieloletnia sołtys Chwalibogowa. W. Konieczna będzie trzecią kobietą w radzie, ma 68 lat.

- Startowałam z listy Grzegorza, czyli Kukiz'15. O tym, że zajmę jego miejsce dowiedziałam się we wtorek (30 marca) wieczorem. Dzisiaj byłam w ratuszu, rozmawiałam z burmistrzem Tomaszem Kałużnym. Wiem, że wszczęto już odpowiednie procedury bym mogła oficjalnie zostać radną - mówi Wiesława Konieczna.

(D.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

nmnnmn

5 3

Nawiązując niejako do tematu. Mam takie pytanko, może dziwne dla pewnych osób ;)
Czy znacie swoich dzielnicowych? Nie pytam o zdanie rodziny, sąsiadów, ludzi z problemami prawnymi .... i innych "przymosowo" zobowiązanych do znajomości.
No i drugie podobne. Czy znacie swoich radnych? Czy którykolwiek z tych "społeczników" organizuje spotkania z ludźmi z danego rejony, z ludźmi wyborcami ... Czy być może ci, co niby są dla ludzi wychodzą nadal z założenia, że na takie spotkania przychodzą same oszołomy ? 07:08, 01.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

suwerensuweren

4 1

Za tak małą dietkę jak tu chodzić po osiedlach, strategiczne miejsca oświetlone ,kwiatki zasadzone ,jest ok. Radni i Burmistrzowie to taki erzac sekretarza i egzekutywy. 12:29, 01.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%