Gęsty dym przy ul. Miłosławskiej to nie pożar, ale zmyłka drogowców, którzy łatają dziury w drodze.
Rozpoczyna się sezon na naprawy drogowe. W tej chwili drogowcy łatają centrum Wrześni. A gdzie jeszcze powinni się pojawić? Piszcie w komentarzach!
Dark13:48, 04.04.2017
Miłosław Dworcowa oraz ponownie jak w zeszłym roku Pałczyn okolice przejazdu kolejowego na Skotniki dziura metr na metr !!!
stokrota18:31, 04.04.2017
szkoda tylko, że tak łatają, że co roku trzeba łatać te same miejsca
Krzysiek06:23, 05.04.2017
Sobiesiernie - Ostrowo Szlacheckie
Gorg08:30, 05.04.2017
Niejednokrotnie sugerowałem nanoszenie wszelkich bolączek na mapę zagrożeń... ponieważ jest to jedyny sposób wymuszania rozwiązywania NASZYCH bolączek;
Stan zagrożeń jest widoczny w całej Polsce i jest monitorowany, a władz MUSI każdą sprawę zweryfikować... i przyznać że coś jest źle jeżeli jest... i dalej podjąć stosowne kroki...
https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBhtml
śmiało proszę używać, ww mogłoby link umieścić na swojej stronie, i życie stanie się prostrze... (8-D
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wrzesnia.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz