Zamknij
REKLAMA

Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Data dodania: 2022-07-25 06:51:39

Opis

Belki na stropie dodają wnętrzom wyszukany, rustykalny klimat. Takie pomieszczenia wydają się promieniować ciepłem, spokojem, a przy okazji prezentują się bardzo atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i uciążliwe w instalacji. A poza tym drewno musi się nawiasem mówiąc zestarzeć, aby wyglądać tak atrakcyjnie, jak tego chcesz. Szczęśliwie wykonujemy rustykalne belki, które idealnie odwzorowują oryginalne drewno.

Wyprodukowane na podkładzie z twardego styropianu belki sufitowe niewiele ważą i niezwykle nietrudno się je montuje. Możesz stworzyć z nich rzeczywiście dowolną strukturę, które nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. A nawet więcej, wybierając nasze belki rustykalne płacisz jedynie za elementy, których potrzebujesz, ponieważ wszystko produkujemy dokładnie na wymiar (u konkurencji zapłacisz też za odrzut, który notabene musisz sprzątnąć).

Zainteresowana? Odkryj i pokaż bliskim galerię naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie również złożysz zamówienie na próbki naszych materiałów za darmo .

Zapraszamy!

Kontakt ze sprzedającym

721Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA