Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracuj z nami w McDonald's Września

Data dodania: 2024-04-09 13:45:29 ID: 2290

668 Pokaż numer [email protected]

McDonald's tworzą ludzie. Świetnie wyszkolona kadra pracownicza i menadżerska dadzą Ci poczucie bycia częścią naszej społeczności. Zaopiekujemy się Tobą, wyszkolimy i postaramy się w jak najprostszy sposób stopniowo przekazywać wiedzę. Po to tu jesteśmy.

Co oferujemy:
umowa o pracę
dodatek frekwencyjny za pracę w piątki, soboty, niedziele i święta
20 % wyższa stawka za pracę w godzinach nocnych
elastyczny grafik
pełen zakres szkoleń
zniżki na posiłki pracownicze
dla aktywnych pakiet OK system
możliwości rozwoju i awansu

Obowiązki są jasno sprecyzowane:
przygotowywanie naszych produktów( kanapki, sałatki, napoje, desery) oraz obsługa urządzeń
prace magazynowe i uzupełnianie zapasów na poszczególnych obszarach
obsługa naszych gości, praca przy kasie fiskalnej oraz przygotowanie i wydawanie zamówień
prace porządkowe na obszarze lobby, kuchni i serwisie.

Jako jeden zespół liczymy na:
bądź otwarty na to co nowe
zawsze chętny do pracy ramię w ramię
dziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i obawami
byłoby super posiadanie badania sanitarno-epidemiologicznego (jednak, jeśli go nie posiadasz, to damy czas na jego zrobienie)
dyspozycyjność również weekendowa
ukończone 18 lat

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jedynie chęci do pracy, otwartości i komunikatywności, punktualności i zaangażowania.