Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Data dodania: 2023-01-11 09:30:07ID: 1518

+48Pokaż numer[email protected]

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych. Od ponad 60 lat wspieramy fabryki w zakresie: projektowania, automatyzacji, instalacji i uruchamiania. Około 20.000 pracowników na całym świecie wspiera procesy naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami, dużym zaangażowaniem i wiedzą. Unikalne połączenie niestandardowych usług i wysoko wykwalifikowanych zespołów sprawia, że jesteśmy preferowanym partnerem w branży produkcyjnej.

Do naszego zespołu we Wrześni poszukujemy pracowników na stanowisko: Elektromechanik utrzymania ruchu.

Zakres zadań:
- naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
- diagnoza sprzętu i analiza przyczyn awarii
- usuwanie awarii, poprzez wymianę lub naprawę uszkodzonego elementu
- dokonywanie przeglądów technicznych

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
- wykształcenie kierunkowe, mechanika, elektryka, elektromechanika etc.
- uprawnienia eksploatacyjne elektryczne do 1kV - możliwość ich wyrobienia
- znajomość ogólnych zasad remontów i przeglądów urządzeń przemysłowych
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Naszym Pracownikom zapewniamy:
- wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4500 zł brutto
- nagrodę absencyjną w wysokości 300 zł brutto miesięcznie
- pakiet medyczny za 1 zł z refundacją wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie
- dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport lub OkSystem
- dofinansowanie do wypoczynku – „wczasy pod gruszą”
- ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach
- program „Polecam i zarabiam”
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
- możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość wdrażania własnych pomysłów
- codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
- interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku