Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Praca za granicą dla operatora CNC

Data dodania: 2022-12-07 11:49:36ID: 1470

[email protected]

Agencja pośrednictwa pracy "APP" nr KRAZ 26094

O PRACY:

Lokalizacja: ok Thisted, Jutlandia Północna,  Dania
Wynagrodzenie:  180 DKK brutto / h, nadgodziny dodatkowo płatne
Start: do uzgodnienia
Kontrakt: długoterminowy
Zadania: Praca na różnych centrach obróbczych, głównie na tokarkach CNC (DMG Mori). Przemysł metalowy

WYMAGANIA:

- wykształcenie zawodowe jako technik przemysłowy lub ślusarz oraz doświadczenie w pracy na tokarkach CNC
- preferowane osoby z doświadczeniem w programowaniu Mitsubishi Mapp's i Mastercam (nie jest to wymóg konieczny)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

ZAKWATEROWANIE:

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu. Zakwaterowanie płatne przez pracownika.

APLIKACJA:

CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres [email protected]

W tytule maila proszę wpisać „ CNC Dania”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 06 70 70