Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Samodzielna Księgowa

Data dodania: 2022-12-01 13:59:24ID: 1458

730Pokaż numer[email protected]

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-usługowej która posiada 50 lat doświadczenia w branży obróbki metali, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Firma aktualnie zatrudnia ok. 140 pracowników, a swoją siedzibę ma w Wrześni k. Poznania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-obsługa firmy na pełnej księgowości,
-wprowadzanie i księgowanie dokumentów do systemu księgowego zgodnie z
zasadami rachunkowości oraz przepisami podatkowymi,
-uzgadnianie kont księgowych,
-kontrola sald rozliczeń międzyokresowych biernych i czynnych,
-ewidencja środków trwałych wraz z amortyzacją,
-sporządzanie sprawozdań dla GUS,
-uzgadnianie i weryfikacja sald rozrachunków z tytułu należności i zobowiązań,
-przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek wyników, informacja dodatkowa),
-sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK, PIT.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:
-wykształcenie: wyższe lub średnie kierunkowe,
-co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,
-biegła, praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych oraz -umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania,
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel,
-dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
-wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
-samodzielność i odpowiedzialność,
-dyspozycyjność i zaangażowanie.

OFERUJEMY:
-stabilne warunki zatrudnienia,
-zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-praca w skonsolidowanym i przyjaznym zespole,
-szkolenia wewnętrze i zewnętrzne.