Zamknij

MURARZ, CIEŚLA, ZBROJARZ, PRACOWNIK BUDOWLANY

Nr oferty: StPr/21/0352Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: STASZICA 14, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane: -ocieplanie budynków, -wykonywanie elewacji, -ustawianie rusztowań, pomostów, -przygotowywanie właściwej zaprawy murarskiej, -układanie na zaprawie materiałów i wiązanie ich ze sobą, -montaż i demontaż szalunków systemowych, -przygotowywanie konstrukcji deskowań indywidualnych, -przygotowywanie i montaż zbrojenia, -układanie zbrojenia w szalunkach o formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym -przycinanie i gięcie prętów stalowych na odpowiedni kształt i wymiar.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • dokładność, obowiązkowość, zaangażowanie i inicjatywa własna
    • chęć do pracy
    • dobra organizacja czasu pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Stammar Prim S.C.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: STASZICA 14, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Ilona Mazurkiewicz
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Oferty prosimy przeyłać na maila: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Podjęcie współpracy z doświadczoną krawcową, telefon kontaktowy 601 881 171
      StPr/21/0359
      data rozpoczęcia pracy od 04.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wykonywanie mebli zgodnie z zamówieniem i montaz u klienta
      StPr/21/0358

      - montaż dociepleń budynków, - wykonywanie elewacji, - klejenie styropianu, - zatapianie siatki, gruntowanie, - montaż narożników elewacyjnych, - tynkowanie, - malowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych.
      StPr/21/0354

      prace ogólnobudowlane: -ocieplanie budynków, -wykonywanie elewacji, -ustawianie rusztowań, pomostów, -przygotowywanie właściwej zaprawy murarskiej, -układanie na zaprawie materiałów i wiązanie ich ze sobą, -montaż i demontaż szalunków systemowych, -przygotowywanie konstrukcji deskowań indywidualnych, -przygotowywanie i montaż zbrojenia, -układanie zbrojenia w szalunkach o formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym -przycinanie i gięcie prętów stalowych na odpowiedni kształt i wymiar.
      StPr/21/0352

      zaopatrzenie placówek handlowych
      StPr/21/0330
      data rozpoczęcia pracy od 27.04.2021
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      kwalifikacja i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, prowadzenie dodatkowej ewidencji księgowej (w tym naliczanie amortyzacji, księgowanie wynagrodzeń itp.), rozliczanie rozrachunków, kontrola sald, przygotowanie zestawień finansowo-księgowych w celu naliczenia podatków, obsługa płatności,
      StPr/21/0339
      data rozpoczęcia pracy od 03.05.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      1. przygotowanie i przeprowadzani badań 2.raportowanie wyników kontroli 3. kontrola jakościowa wyrobów w trakcie procesu 4. kontrola jakościowa wyrobu gotowego
      StPr/21/0343

      -pakowanie produktów metalurgicznych dla przemysłu samochodowego
      StPr/21/0344
      wynagrodzenie od od 16,75 PLN

      wyrób i wypiek produktów cukierniczych
      StPr/21/0321
      data rozpoczęcia pracy od 20.04.2021

      pomoc przy wyrobie produktów piekarniczych
      StPr/21/0322